RANCZO MUSTAFA

wypoczynek w zgodzie z naturą

JAZDA KONNA 

 

Od lat naszą pasją są konie. Pasja ta zaowocowała założeniem przez nas hodowli koni. Hodowla na Ranczo obejmuje prawie 30 ogierów, klaczy, wałachów, kucyków, źrebaków. Przewodnikiem stada jest ogier Mustafa, Laureat Derby Warszawa (Służewiec 1997).

Chcąc podzielić się naszą pasją i zarazić nią innych, oferujemy Państwu czynny wypoczynek – jazdę konną. Jesteśmy w stanie zapewnić atrakcje zarówno jeźdźcom zaawansowanym jak i osobom, które chcą wykorzystać czas wolny na naukę jazdy konnej. Instruktorzy zapewnią Państwu opiekę i fachową poradę. Na naukę jazdy konnej zapraszamy także naszych najmłodszych Gości.

Prawie 30 ha prywatnych łąk, pastwisk i lasów umożliwia koniom swobodne poruszanie się w przestrzeni, zaś jeźdźcom doskonałą jazdę. Nasze konie mieszkają na terenie rancza w stadninie, każdy z koni mieszka w przestronnym boksie.

Walory krajobrazowe Bobolina, doskonałe plenery malarskie i fotograficzne to idealne miejsce do uprawiania jeździectwa. Na wszystkich jeźdźców spragnionych romantycznej przygody czekają wieczorne przejażdżki po zachodzie słońca do Darłówka i Dąbek brzegiem morza.

Rezerwacja jazdy

Stadnina jest otwarta nie tylko dla wypoczywających na Ranczo Gości.
Każdy kto pragnie zarezerwować jazdę konną może zadzwonić pod nr 607 12 08 04,
by umówić przejażdżkę.